ZF-Eger-Szegedi Vízipóló Suli 13-15 (6-3, 3-5, 2-3, 2-4)
I. osztályú gyermekbajnokság, A csoport, 3. forduló, Eger.
Gólszerzőink: Lakatos Soma 7, Mikházi Zsombor 3, Vojnár Gergő 2, Tanács Patrik2, Berkó Ákos.

Úgy indult a meccs, hogy nem sok esélyünk lesz. Az Eger az első negyed vége előtt másfél perccel 5-0-ra vezetett. Tanács Patrik duplája viszont felébresztette a csapatot, a második nyolc percben Vojnár Gergő találata után sikerült egyenlítenünk, 6-6. 11-10-ig a hazaiak vezettek, jött az utolsó negyed, amely már a miénk volt. Lakatos Soma büntetője után először vezettünk, 12-11. Hihetetlen izgalmasan alakult a meccs. 14-13-ra vezettünk, 48 másodperccel a vége előtt Lakatos Soma ismét gólt szerzett, így 15-13-ra nyertünk, megszereztük a 2017-2018-as szezon első győzelmét.

ZF-Eger-Szegedi Vízipóló Suli 19-8 (5-1, 7-2, 5-1, 2-4)
I. osztályú serdülőbajnokság, A csoport, 3. forduló, Eger.
Gólszerzőink: Tóth Árpád 3, Antal Csongor, Paczuk Milán, Stefula Máté, Almási György, Markulik Kolos.
Már az első negyedben elhúzott az Eger, csak az utolsó negyedben tudtunk nagyobb ellenállást kifejteni, így nagy különbségű vereséget szenvedtünk.

ZF-Eger-Szegedi Víziplóló Suli 21-17 (5-4, 6-4, 5-5, 5-4)
I. osztályú ifjúságibajnokság, A csoport, 3. forduló, Eger.
Gólszerzőink: Rácz-Fodor Balázs 5, Holka Dániel 4, Börcsök Milán 4, Szepes Áron 2, Vidovics Barnabás 2.
Végig nagy csata volt, a harmadik negyed végéig tapadtunk az Egerre, ekkor még 16-13 volt az eredmény. Az utolsó nyolc percben tudott csak igazán meglépni a hazai csapat, de 3 perccel a vége előtt 19-17-re tornáztuk fel magunkat. A hajrában már nem sikerült közelebb kerülni, így vereséget szenvedtünk.