Szegedi Vízipóló Suli hivatalos honlapja

Szegedi Vízipóló Suli-Szolnoki Dózsa 12-11 (2-2, 3-2, 3-2, 4-5)
SZVPS: Katona Bálint- Berkó, Lakatos 6, Szporny 1, Antal 1, Mikházi Zs. Horváth V. Csere: Pörge 3, Leinweber O., Horváth D., Tatár B., Savanya, Katona Barnabás. Vezetőedző: Lehmann István.

Nagyszerű győzelmet aratott ifjúsági csapatunk a Szolnok ellen. Végig mi vezettünk, kézben tartottuk a játék irányítását. Jól bírtuk a meccs hajráját is, hiszen a negyedik negyed 8-6-ról kezdődött, majd 10-6-ra megléptünk. Azonban a vendégek nem adták fel. 56 másodperccel a vége előtt egyenlítettek, 11-11. Miénk volt az utolsó támadás, amit Pörge Zsombor egy másodperccel a lefújás előtt gólra váltott, így 12-11-re nyertünk.

Lehmann István: – Fantasztikus győzelmet arattunk! Nagy szívvel, fegyelmezetten játszottunk! 3 és fél negyeden keresztül szinte hibátlanul működött minden. Az utolsó 4 percben egy kicsit megzavarodtunk, de a végén sikerült megszerezni a győzelmet! Gratulálok a Fiúknak!