Felnőtt

Felnőtt (Csányi László)

nincs edzés
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
16:00          
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30 nincs edzés  nincs edzés  nincs edzés  nincs edzés  nincs edzés 
20:00          
21:00          
Országos Ifi

Országos Ifi (Barna Tamás)

H: 18:30 - 19:00 Közép, 19:00 - 19:30 Óra és Közép I., 19:30 - 20:00 Óra
K: 19:30 - 20:00 Óra, 20:00 - 21:00 Óra és Közép I.
Sz: 19:30 - 20:00 Közép II. és Tus, 20:00 - 21:00 Közép II. és Tus
Cs: 19:30 - 21:00 Óra
P: 19:30 - 21:00 Tus
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
18:00          
18:30 Közép         
19:00 Óra és Közép I.         
19:15 Óra és Közép I.         
19:30 Óra  Óra  Közép II. és Tus  Óra  Tus 
20:00   Óra és Közép I.  Közép II. és Tus  Óra  Tus 
21:00          
Országos Serdülő

Országos Serdülő (Kiss Csaba)

H: 16:00 - 17:00 Torna, 17:00 - 18:00 Tus
K: 18:30 - 19:00 Közép, 19:00 - 20:00 Közép
Sz: 19:30 - 21:00 Óra és Közép I.
Cs: 17:00 - 18:00 Torna, 18:00 - 18:30 Tus, 18:30 - 19:30 Közép
P: 18:00 - 18:30 Közép I., 18:30 - 19:30 Közép
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
16:00 Torna         
17:00 Tus      Torna   
18:00       Tus  Közép I. 
18:15       Tus  Közép I. 
18:30   Közép    Közép  Közép 
19:00   Közép    Közép  Közép 
19:30   Közép  Óra és Közép I.     
20:00     Óra és Közép I.     
21:00          
Országos Gyerek

Országos Gyerek (Lehmann István)

H: 19:00 - 19:30 Közép II. és Tus, 19:30 - 20:30 Tus
K: 17:00 - 18:00 Torna, 18:00 - 19:00 Tus
Sz: 18:00 - 19:30 Közép
Cs: 16:00 - 17:00 Torna, 17:00 - 18:00 Közép II. és Tus, 18:00 - 18:30 Közép II.
P: 17:00 - 18:00 Közép, 18:00 - 18:30 Közép II.
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
16:00       Torna   
17:00   Torna    Közép II. és Tus  Közép 
18:00   Tus  Közép  Közép II.  Közép II. 
18:15   Tus  Közép  Közép II.  Közép II. 
18:30   Tus  Közép     
19:00 Közép II. és Tus    Közép     
19:30 Tus         
20:00 Tus         
20:30          
21:00          
Vidék II.

Vidék II. (Éles Vilmos)

H: 17:00 - 18:30 Közép I.
K: 18:00 - 19:30 Óra
Sz: 17:00 - 18:00 Torna, 18:00 - 19:30 Óra
Cs: 17:00 - 18:30 Közép I.
P: 18:30 - 20:00 Óra

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
16:00          
17:00 Közép I.    Torna  Közép I.   
18:00 Közép I.  Óra  Óra  Közép I.   
18:15 Közép I.  Óra  Óra  Közép I.   
18:30   Óra  Óra    Óra 
18:45   Óra  Óra    Óra 
19:00   Óra  Óra    Óra 
19:30         Óra 
20:00          
20:30          
21:00          
Vidék III.

Vidék III. (Lengyel Gábor)

H: 17:00 - 18:30 Közép II.
K: 16:00 - 17:00 Torna, 17:00 - 18:00 Óra
Sz: 16:00 - 17:00 Közép II., 17:00 - 18:00 Közép
Cs: 18:30 - 20:00 Tus
P: 16:00 - 17:00 Torna, 17:00 - 18:30 Óra
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
16:00   Torna  Közép II.    Torna 
17:00 Közép II.  Óra  Közép    Óra 
17:15 Közép II.  Óra  Közép    Óra 
18:00 Közép II.        Óra 
18:30       Tus   
19:00       Tus   
19:30       Tus   
20:00          
Vidék IV.

Vidék IV. (Páll Bence)

H: 17:30 - 19:00 Óra
K: 17:00 - 18:00 Tus
Sz: 17:00 - 19:00 Tus
Cs: 17:00 - 18:30 Óra
P: 16:00 - 17:00 Közép I.
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00          
16:00         Közép I. 
17:00   Tus  Tus  Óra   
17:30 Óra  Tus  Tus  Óra   
18:00 Óra    Tus  Óra   
18:30 Óra    Tus     
19:00          
19:30          
20:00          
Vidék Vegyes

Vidék Vegyes (Blank Ádám)

H: 17:00 - 18:00 Torna, 18:00 - 19:00 Tus
K: 19:00 - 20:00 Tus
Sz: 16:00 - 17:00 Torna
Cs: 18:30 - 19:30 Óra
P: 18:30 - 19:30 Tus
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00          
16:00     Torna     
17:00 Torna         
18:00 Tus         
18:15 Tus         
18:30 Tus      Óra  Tus 
19:00   Tus    Óra  Tus 
19:30   Tus       
20:00          
Vidék V. 2.

Vidék V. II. - 2006-2007-2008 (Varga Péter)

H: 14.00-16:00 foci Kisstadion
K: 14.00-16:00 foci Kisstadion
SZ: 14.00-16:00 foci Kisstadion
CS: 14.00-16:00 foci Kisstadion
P: 14.00-16:00 foci Kisstadion
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
13:00          
14:00 foci Kisstadion  foci Kisstadion  foci Kisstadion  foci Kisstadion  foci Kisstadion 
15:00 foci Kisstadion  foci Kisstadion  foci Kisstadion  foci Kisstadion  foci Kisstadion 
16:00          
17:00          
18:00          
18:15          
19:00          
19:30          
20:00          
Felzárkóztató

Felzárkóztató (Tóth Dániel)

nincs edzés
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30          
20:00          
20:30          
Előkészítő

Előkészítő 2009-2010 (Kanalas Dávid)

H: 16:00 - 17:00 Közép II.
K: 16:00 - 17:00 Közép II.
Sz: 17:00 - 18:00 Dávid csapatával Pepe
Cs: 16:00 - 17:00 Közép II.
P: 16:00 - 17:00 Közép II.
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00          
16:00 Közép II.  Közép II.     Közép II.   Közép II.  
17:00     Dávid csapatával Pepe     
18:00          
18:30          
19:00          
Baby

Baby (Varga Péter)

H: 16:00 - 17:00 Közép I., 17:00 - 17:30 Óra
K: 16:00 - 17:00 Közép I.
Sz: 16:00 - 17:00 Közép I.
Cs: 16:00 - 17:00 Közép I.
P: 17:00 - 18:30 Tus
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00          
16:00 Közép I.  Közép I.  Közép I.  Közép I.   
17:00 Óra        Tus 
17:30         Tus 
18:00         Tus 
18:30          
19:00          
19:30          
20:00          
21:00