Felnőtt

Felnőtt (Csányi László)

H: 19.30-21.00 medence
K: 19.30-21.00 medence
SZ: 19.30-21.00 medence
CS: 19.30-21.00 medence
P: YBL
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
16:00          
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30 medence  medence  medence  medence  YBL 
20:00 medence  medence  medence  medence   
21:00          
Ifi

Ifi 1999-2000 (Csányi László)

H: 19.30-21.00 medence
K: 19.30-21.00 medence
SZ: 19.30-21.00 medence
CS: 19.30-21.00 medence
P: 19.30-21.00 medence
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
16:00          
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30 medence  medence  medence  medence  medence 
20:00 medence  medence  medence  medence  medence 
21:00          
Serdülő 2000-2001

Serdülő 2001-2002 (Barna Tamás)

H: 18.15-19.30 medence középen
K: 18.30-20.00 medence középen + OB II
SZ: 18.00-19.30 medence középen
CS: 18.00-18.30 medence tus felől + 18.30-19.30 medence középen + OB II.
P: 19.30-21.00 medence
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
16:00          
17:00          
18:00     medence középen  medence tus felől    
18:15 medence középen    medence középen  medence tus felől    
18:30 medence középen  medence középen + OB II  medence középen  medence középen + OB II.   
19:00 medence középen  medence középen + OB II  medence középen  medence középen + OB II.   
19:30   medence középen + OB II      medence 
20:00         medence 
21:00          
Gyerek I. 2002-2003

Gyerek I. 2003-2004 (Lehmann István)

H: 17.00-18.15 medence középen
K: 16.00-17.00 tornaterem + 17.00-18.30 medence középen
SZ: 17.00-18.30 medence középen
CS: 17.00-18.00 tornaterem + 18.00-19.30 medence óra felől
P: 17.00-18.30 medence középen
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
10:00          
11:00          
12:00          
16:00   tornaterem       
17:00 medence középen  medence középen  medence középen  tornaterem  medence középen 
18:00 medence középen  medence középen  medence középen  medence óra felől  medence középen 
18:15   medence középen  medence középen  medence óra felől  medence középen 
18:30       medence óra felől   
19:00       medence óra felől   
19:30          
Gyerek II. 2002-2003

Gyerek II. 2003-2004-2005 (Varga Árpád)

H: 16.00-17.00 tornaterem + 17.00-18.00 medence óra felől
K: 19.30-21.00 medence
SZ: 16.00-17.00 tornaterem + 17.00-18.00 medence óra felől
CS: 19.30-21.00 medence
P: 18.00-19.30 medence középen

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00          
16:00 tornaterem    tornaterem     
17:00 medence óra felől     medence óra felől      
18:00         medence középen 
18:30         medence középen 
19:00         medence középen 
19:30   medence    medence   
20:00   medence    medence   
21:00          
Vidék III. Vidék IV. 1.

Vidék III. 2005 (Éles Vilmos)

H: 17.00-18.00 tornaterem + 18.00-19.30 medence óra felől
K: 18.00-19.30 medence óra felől
SZ: 18.00-19.30 medence óra felől
CS: 17.00-18.30 medence középen
P: 18.00-19.30 medence óra felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
15:30          
16:00          
17:00 tornaterem      medence középen   
18:00 medence óra felől  medence óra felől  medence óra felől  medence középen  medence óra felől 
18:30 medence óra felől  medence óra felől  medence óra felől    medence óra felől 
19:00 medence óra felől  medence óra felől  medence óra felől    medence óra felől 
19:30          
Vidék IV. 2.

Vidék IV. 2006-2007. (Lengyel Gábor)

H: SZUE 16.00
K: 17.00-18.00 tornaterem + 18.00-19.30 medence tus felől
SZ: 17.00-18.00 tornaterem + 18.00-19.30 medence tus felől
CS: 17.00-18.30 medence középen
P: 18.00-19.30 medence tus felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
15:30          
16:00 SZUE         
17:00   tornaterem  tornaterem  medence középen   
18:00   medence tus felől  medence tus felől  medence középen  medence tus felől 
18:30   medence tus felől  medence tus felől    medence tus felől 
19:00   medence tus felől  medence tus felől    medence tus felől 
19:30          
Vidék V. 1.

Vidék V. I. - 2006-2007-2008 (Páll Bence)

H: 17.45-19.30 medence tus felől
K: 16.45 -18.00 medence óra felől
SZ: 15.45 medence hosszában
CS: 16.00-17.00 tornaterem + 17.00-18.00 medence óra felől
P: 15.45 medence hosszában + 17.00-18.00 medence óra felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
15:45     medence hosszában    medence hosszában 
16:00       tornaterem   
16:45   medence óra felől    tornaterem   
17:00   medence óra felől    medence óra felől  medence óra felől 
17:45 medence tus felől  medence óra felől    medence óra felől  medence óra felől 
18:00 medence tus felől         
19:00 medence tus felől         
19:30          
Vidék V. 2.

Vidék V. II. - 2006-2007-2008 (Varga Péter)

H: 16.00 medence hosszában + 17.00-18.00 medence tus felől
K: 17.00-18.00 medence tus felől
SZ: 16.00 medence hosszában
CS: 17.00-18.00 medence tus felől
P: 16.00-17.00 tornaterem + 17.00-18.00 medence tus felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
12:00          
15:00          
15:45          
16:00 medence hosszában    medence hosszában    tornaterem 
17:00 medence tus felől  medence tus felől    medence tus felől  medence tus felől 
18:00          
18:15          
19:00          
19:30          
20:00          
Felzárkóztató

Felzárkóztató (Tóth Dániel)

nincs edzés
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30          
20:00          
20:30          
Előkészítő

Előkészítő 2009-2010 (Kanalas Dávid)

H, K, CS, P: 16.00-17.00 medence
Szerdán 17.00 játék - nagy medence TUS felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00          
16:00 medence  medence    medence  medence 
17:00     játék - nagy medence TUS felől      
18:00          
19:00          
NANO 2011-2012

NANO 2011-2012 (Kanalas Dávid)

H: 17.00-18.00 kismedence
K: 17.00-18.00 kismedence
CS: 17.00-18.00 kismedence
P: 15.00-16.00 kismedence
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00         kismedence 
16:00          
17:00 kismedence  kismedence    kismedence   
18:00          
19:00          
19:30          
20:00          
21:00          

1. MERCEDES-BENZ GYÁR FUTÁS. – 2019. május 26. Kecskemét
 
Akik jelentkeztek azok szülői számára megbeszélés!!!:
2019. május 21. Kedd – 17.00
Sportcsarnok – 15. tárgyaló
 
 
2. NYÁRI TÁBOR
2019. június 17-21
2019. június 24-28
Idén a helyszín a felújítás után közelmúltban átadott Sziksós Fürdő lesz!
Végleges információk, program, jelentkezési lap: pár napon belül
Mérkőzések:
 
Jövő héten a felnőtt csapat utolsó OB I/B bajnokiját játsza, Budapesten az YBL elen pénteken. A tét továbbra is a feljutás!
Befejeződik szombaton a Markovits Budapest Bajnokság ( 2006 ). Az ASI ellen a “B” csoport dobogó a tét!