Felnőtt

Felnőtt (Csányi László)

H: 19.30-21.00 medence középen
K: 19.30-21.00 medence középen
SZ: 19.30-21.00 medence középen
CS: 19.30-21.00 medence középen
P: nincs edzés
Délelőttöt, Kondit , tornatermet Laci mondja meg!
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
09:00          
10.00          
11:00          
12:00          
16:00          
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30 medence középen  medence középen  medence középen  medence középen  nincs edzés 
20:00 medence középen  medence középen  medence középen  medence középen   
21:00          
Ifi

Ifi 1999-2000 (Csányi László)

H: 19.30-21.00 medence középen
K: 19.30-21.00 medence középen
SZ: 19.30-21.00 medence középen
CS: 18.30-19.30 medence középen
P: 19.30-21.00 medence középen
Kondit Laci mondja meg!
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
10:00          
11:00          
12:00          
13:00          
16:00          
17:00          
18:00          
18:15          
18:30          
19:00          
19:30 medence középen   medence középen   medence középen  medence középen   medence középen 
20:00 medence középen   medence középen   medence középen  medence középen   medence középen 
21:00          
Serdülő 2000-2001

Serdülő 2001-2002 (Barna Tamás)

H: 19.30-21.00 medence középen
K: 19.30-21.00 medence középen
SZ: 19.30-21.00 medence
CS: 19.30-21.00 medence
P: 19.30-21.00 medence középen
Kondit Tamas mondja meg
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
9:00          
10:00          
11:00          
12:00          
15:00          
16:00          
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30 medence középen   medence középen  medence  medence  medence középen 
20:00 medence középen   medence középen  medence  medence  medence középen 
21:00          
Gyerek I. 2002-2003

Gyerek I. 2003-2004 (Lehmann István)

H: 17.00-18.00 tornaterem, 18.15-19.30 medence középen
K: 17.00-18.30 medence középen
SZ: 17.00-18.30 medence középen
CS: 17.00-18.00 tornaterem 18.00-19.30 medence tus felől
P: 17.00-18.30 medence középen
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
16:00          
17:00 tornaterem  medence középen  medence középen  tornaterem  medence középen 
18:00   medence középen  medence középen  medence tus felől  medence középen 
18:15 medence középen   medence középen  medence középen  medence tus felől  medence középen 
18:30 medence középen       medence tus felől   
19:00 medence középen       medence tus felől   
19:30          
20:00          
21:00          
Gyerek II. 2002-2003

Gyerek II. 2003-2004-2005 (Varga Árpád)

H: 16. 00 - 17.00 tornaterem 17.00-18.15 medence középen
K: 18.00.-18.30 medence tus felől, 18.30-19.30 medence középen
SZ: 18.00.-18.30 medence óra felől, 18.30-19.30 medence középen
CS: 19.30-21.00 medence
P: 18.00-19.30 medence középen

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
15:00          
16:00 tornaterem         
17:00 medence középen          
18:00 medence középen   medence tus felől  medence óra felől    medence középen  
18:15   medence tus felől  medence óra felől    medence középen  
18:30   medence középen   medence középen     medence középen  
19:00   medence középen   medence középen     medence középen  
19:30       medence   
20:00       medence   
21:00          
Vidék III. Vidék IV. 1.

Vidék III. 2005 (Éles Vilmos)

H: 16.00-17.00 medence hosszában, 17.00-18.30 medence óra felől
K: 18.00- 19.30 medence óra felől
SZ: 17.00-18.00 tornaterem, 18.15- 19.30 medence tus felől
CS: 17.00-18.30 medence középen
P: 18.00- 19.30 medence óra felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
11:00          
12:00          
15:00          
15:30          
16:00 medence hosszában         
16:15 medence hosszában         
17:00 medence óra felől    tornaterem  medence középen   
18:00 medence óra felől  medence óra felől    medence középen  medence óra felől 
18:15 medence óra felől  medence óra felől  medence tus felől  medence középen  medence óra felől 
18:30   medence óra felől  medence tus felől    medence óra felől 
19:00   medence óra felől  medence tus felől    medence óra felől 
19:30          
Vidék IV. 2.

Vidék IV. 2006-2007. (Lengyel Gábor)

H: 18.00-19.30 medence tus felől
K: 18.30- 19.30 medence tus felől
SZ: 16.00-17.00 tornaterem,17.00- 18.15 medence tus felől
CS: 18.00 -19.30 medence óra felől
P: 16.00-17.00 medence hosszában, 17.00-18.15 medence tus felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
14:00          
15:00          
16:00     tornaterem    medence hosszában 
17:00     medence tus felől    medence tus felől 
18:00 medence tus felől    medence tus felől  medence óra felől  medence tus felől 
18:15 medence tus felől      medence óra felől   
18:30 medence tus felől  medence tus felől    medence óra felől   
19:00 medence tus felől  medence tus felől    medence óra felől   
19:30          
Vidék V. 1.

Vidék V. I. - 2006-2007-2008 (Páll Bence)

(Az edzés kezdések 15 perc szárazföldi bemelegítést tartalmaznak!)

H: 18.15 -19.30 medence óra felől
K: 16.45 -18.00 medence óra felől
SZ: 15.45-17.00 medence hosszában
CS: 16.00-17.00 tornaterem 17.00-18.00 medence óra felől
P: 18.00 -19.30 medence tus felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
15:00          
15:45     medence hosszában     
16:00     medence hosszában  tornaterem   
16:45   medence óra felől  medence hosszában  tornaterem   
17:00   medence óra felől     medence óra felől   
18:00         medence tus felől 
18:15 medence óra felől        medence tus felől 
19:00 medence óra felől        medence tus felől 
19:30          
Vidék V. 2.

Vidék V. II. - 2006-2007-2008 (Varga Péter)

H: 17.00-18.00 medence tus felől
K: 17.00-18.00 medence tus felől
SZ: 16.00-17.00 medence hosszában
CS: 17.00-18.00 medence tus felől
P: 16.00-17.00 tornaterem 17.00-18.00 medence óra felől
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
08:00          
09:00          
10:00          
11:00          
12:00          
15:00          
15:45          
16:00     medence hosszában    tornaterem 
17:00 medence tus felől   medence tus felől     medence tus felől  medence óra felől 
18:00          
19:00          
19:30          
20:00          
Felzárkóztató

Felzárkóztató (Tóth Dániel)

nincs edzés
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30          
20:00          
20:30          
Előkészítő

Előkészítő 2009-2010 (Kanalas Dávid)

H, K, CS, P: 16.00-17.00 medence
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00          
16:00 medence  medence    medence  medence 
17:00          
18:00          
19:00          
NANO 2011-2012

NANO 2011-2012 (Kanalas Dávid)

H: 17.00-18.00 kismedence
K: 17.00-18.00 kismedence
Szerdán 17.00-18.00 játék az óra felől!
CS: 17.00-18.00 kismedence
P: 15.00-16.00 kismedence
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
14:00          
15:00         kismedence 
16:00          
17:00 kismedence  kismedence  játék az óra felől!   kismedence   
18:00          
19:00          
19:30          
20:00          
21:00          

A felnőtt csapat Cegléden játszik szombat helyett valószínűlegesen pénteken!
Ennek oka, hogy hétvégén elkezdődik a Komjádi Kupa, amelyben minden U23 játékosunk szerepelhet, így a felnőttből is nyolcan…
A Komjádi Kupa sorsolása csak kedden lesz, így még nem tudunk pontos ellenfeleket, meccs helyszínt és időpontokat…

Vidék I (2004) bajnokság szombaton Szegeden!!!

Folytatódik a Markovits Budapest bajnokság (2006).

December 04-én kedden a Sportcsarnokban Csík Zenekar koncert lesz,
Emiatt nem lesznek tornatermi edzések, valamint tervezzétek úgy az edzésre érkezést, hogy parkolás nehezebb lesz az egyébként sem könnyűnél…