Felnőtt

Felnőtt (Barna Tamás)

H, K, SZ, CS: 19.30 - 21.00 Vásárhely
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30 Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely   
20:00 Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely   
21:00          
Ifi

Ifi 1998-1999 (Barna Tamás)

H, SZ, CS, P: Vásárhely 19.30-21.00
Indulás: 18.30 - Sportcsarnok
K: Videozas
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
16:00          
17:00          
18:00          
18:30          
19:00          
19:30 Vásárhely  Videozas  Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely 
20:00 Vásárhely    Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely 
21:00          
Serdülő 2000-2001

Serdülő 2000-2001 (Fodor Ádám)

H: Kondi
K, SZ, CS, P : Vásárhely 19.30-21.00
Indulás: 18.30 - Sportcsarnok
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
16:00          
17:00          
17:15          
18:00          
19:00          
19:30 Kondi  Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely 
20:00   Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely 
21:00          
Gyerek I. 2002-2003

Gyerek 2002-2003 (Lehmann István)

K, SZ, CS, P : Vásárhely 18.00-19.30
Indulás: 17.00 - Sportcsarnok
H : 17.00 Tornaterem
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
9:00          
10:00          
11:00          
11:30          
12:00          
12:30          
15:00          
15:30          
16:00          
17:00 Tornaterem         
18:00   Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely 
19:00   Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely 
19:30          
20:00          
21:00          
Gyerek II. 2002-2003

Gyerek II. 2002-2003 (Varga Árpád)

K, CS, P : Vásárhely 18.00-19.30
Indulás: 17.00 - Sportcsarnok
H : 16.00 Tornaterem ( AKIK SZABADKAN VOLTAK AZOKNAK PIHENŐ! )
SZ: 17.00 tornaterem

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
9:00          
10:00          
11:00          
11:30          
12:00          
12:30          
15:00          
15:30          
16:00 16.00 Tornaterem ( AKIK SZABADKAN VOLTAK AZOKNAK PIHENŐ! )         
16:30          
17:00     Tornaterem     
18:00   Vásárhely    Vásárhely  Vásárhely 
19:00   Vásárhely    Vásárhely  Vásárhely 
19:30          
20:00          
21:00          
Vidék III. Vidék IV. 1.

Vidék III. Vidék IV. 1. (Lengyel Gábor)

H: Pihenő
SZ CS : Vásárhely 18.00-19.30
Indulás: 17.00 - Sportcsarnok
K: 17. 00 tornaterem
P: 16.00 tornaterem
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
12:00          
16:00         tornaterem 
16:30          
17:00 Pihenő  tornaterem       
18:00     Vásárhely  Vásárhely   
19:00     Vásárhely  Vásárhely   
19:30          
20:00          
Vidék IV. 2.

Vidék IV. 2. (Éles Vilmos)

H, SZ,CS, P : Vásárhely 18.00-19.30
Indulás: 17.00 - Sportcsarnok
K: 16.00 tornaterem
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
11:00          
11:30          
16:00   Tornaterem       
17:00          
18:00 Vásárhely    Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely 
19:00 Vásárhely    Vásárhely  Vásárhely  Vásárhely 
19:30          
Vidék V. 1.

Vidék V. 1. (Zsigri Bence)

H, K ,P : Vásárhely 18.00-19.30
Indulás: 17.00 - Sportcsarnok
SZ,CS: 16.00 Tornaterem
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
11:00          
11:30          
15:30          
16:00     Tornaterem  Tornaterem   
17:00          
18:00 Vásárhely  Vásárhely      Vásárhely 
19:00 Vásárhely  Vásárhely      Vásárhely 
19:30          
Vidék V. 2.

Vidék V. 2. (Zsigri Bence)

K P : Vásárhely 18.00-19.30
Indulás: 17.00 - Sportcsarnok
H, SZ, CS: 16.00 Tornaterem
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
11:00          
11:30          
15:30          
16:00 Tornaterem    Tornaterem  Tornaterem   
17:00          
18:00   Vásárhely      Vásárhely 
19:00   Vásárhely      Vásárhely 
19:30          
Felzárkóztató

Felzárkóztató (Tóth Dániel)

K: Tornaterem 18.00
CS: Tornaterem 17.00
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
11:00          
16:00          
17:00       Tornaterem   
18:00   Tornaterem       
19:00          
Előkészítő

Előkészítő (Kanalas Dávid)

DÁVID beosztása szerint!
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
16:00          
16:30          
17:00          
17:30          
NANO 2009

NANO 2009 (Kanalas Dávid)

DÁVID beosztása szerint!
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
16:00          
16:30          
17:00          
17:30          
18:00          
19:00