Felnőtt

Felnőtt (Barna Tamás)

Hétfő: Tornaterem Tamas által meghatározottak szerint
Kedd, Szerda, Csütörtök, Péntek 18.30-20.00 Partfürdő
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00 Tornaterem Tamas által meghatározottak szerint         
10:00          
10:30          
17:00          
18:00          
18:30   Partfürdő  Partfürdő  Partfürdő  Partfürdő 
19:00   Partfürdő  Partfürdő  Partfürdő  Partfürdő 
20:00          
21:00          
Ifi

Ifi 1998-1999 (Barna Tamás)

Hétfő: Tornaterem Tamas által meghatározottak szerint
Kedd, Szerda, Csütörtök, Péntek 18.30-20.00 Partfürdő
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00 Tornaterem Tamas által meghatározottak szerint         
10:00          
10:30          
17:00          
18:00          
18:30   Partfürdő  Partfürdő  Partfürdő  Partfürdő 
19:00   Partfürdő  Partfürdő  Partfürdő  Partfürdő 
20:00          
21:00          
Serdülő 2000-2001

Serdülő 2000-2001 (Fodor Ádám)

Hétfő, Pihenő
Szerda:: SZUE
Kedd, Csütörtök, Péntek : 17.15-18.30 Partfürdő középen
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
16:00          
17:00 Pihenő         
17:15   Partfürdő középen  SZUE  Partfürdő középen  Partfürdő középen 
18:00   Partfürdő középen    Partfürdő középen  Partfürdő középen 
18:30          
19:00          
20:00          
21:00          
Gyerek I. 2002-2003

Gyerek 2002-2003 (Lehmann István)

Hétfő: Sportcsarnok, 17.00 tornaterem
Kedd, Szerda, Csütörtök, Péntek: 16.00-17.15 Partfürdő középen
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
9:00          
10:00          
11:00          
11:30          
12:00          
12:30          
15:00          
15:30          
16:00   Partfürdő középen  Partfürdő középen  Partfürdő középen  Partfürdő középen 
17:00 Sportcsarnok - tornaterem  Partfürdő középen  Partfürdő középen  Partfürdő középen  Partfürdő középen 
17:15          
18:30          
Gyerek II. 2002-2003

Gyerek II. 2002-2003 (Varga Árpád)

Hétfő: Sportcsarnok 17.00 szárazföldi
Kedd, péntek: 16.00-17.15 Partfürdő medence mély vége
Szerda: 17.15 - 18.30 Kétkapu középen Lengyel Gáborékkal. + medence sekély és mély vége
Csütörtök: 17.00 Tornaterem

  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
9:00          
10:00          
11:00          
11:30          
12:00          
12:30          
15:00          
15:30          
16:00   Partfürdő medence mély vége      Partfürdő medence mély vége 
16:30   Partfürdő medence mély vége      Partfürdő medence mély vége 
17:00 Sportcsarnok 17.00 szárazföldi  Partfürdő medence mély vége    Tornaterem  Partfürdő medence mély vége 
17:15     Kétkapu középen Lengyel Gáborékkal. + medence sekély és mély vége     
18:00     Kétkapu középen Lengyel Gáborékkal. + medence sekély és mély vége     
18:30          
Vidék III. Vidék IV. 1.

Vidék III. Vidék IV. 1. (Lengyel Gábor)

Hétfő: Sportcsarnok 16.00 tornaterem
Kedd: SZUE 18.00-20.00
Csütörtök, Péntek: 17.15 - 18.30 Partfürdő, medence mély vége
Szerda: 17.15 - 18.30 Kétkapu középen Varga Árpádékkal. + medence sekély és mély vége
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
12:00          
16:00 Sportcsarnok 16.00 tornaterem         
17:00          
17:15     Kétkapu középen Varga Árpádékkal. + medence sekély és mély vége  Partfürdő, medence mély vége  Partfürdő, medence mély vége 
18:00   SZUE  Kétkapu középen Varga Árpádékkal. + medence sekély és mély vége  Partfürdő, medence mély vége  Partfürdő, medence mély vége 
18:30   SZUE       
19:00   SZUE       
20:00          
Vidék IV. 2.

Vidék IV. 2. (Éles Vilmos)

Hétfő: 16.00 Sportcsarnok tornaterem
Kedd : 17.15 - 18.30 Partfürdő medence sekély vége
Szerda, Csütörtök: 16.00-17.15 Partfürdő, medence mély vége
Péntek: 16.00 Sportcsarnok tornaterem
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
11:00          
11:30          
16:00 Sportcsarnok tornaterem    Partfürdő, medence mély vége  Partfürdő, medence mély vége  Sportcsarnok tornaterem 
17:00     Partfürdő, medence mély vége  Partfürdő, medence mély vége   
17:15   Partfürdő medence sekély vége       
17:30   Partfürdő medence sekély vége       
18:00   Partfürdő medence sekély vége       
18:30          
Vidék V. 1.

Vidék V. 1. (Zsigri Bence)

Hétfő: 16.00 Sportcsarnok szárazföldi
Kedd , Csütörtök, Péntek: 16.00 - 17.15 Partfürdő, medence sekély vége
Szerda: 17.00 Tornaterem
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
11:00          
11:30          
12:00          
16:00 Sportcsarnok szárazföldi  Partfürdő, medence sekély vége    Partfürdő, medence sekély vége  Partfürdő, medence sekély vége 
17:00   Partfürdő, medence sekély vége  Tornaterem  Partfürdő, medence sekély vége  Partfürdő, medence sekély vége 
17:15     Tornaterem     
18:00          
Vidék V. 2.

Vidék V. 2. (Zsigri Bence)

Hétfő: 16.00 Sportcsarnok szárazföldi
Kedd , Csütörtök, Péntek: 16.00 - 17.15 Partfürdő, medence sekély vége
Szerda: 17.00 Tornaterem
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
11:00          
11:30          
12:00          
16:00 Sportcsarnok szárazföldi  Partfürdő, medence sekély vége    Partfürdő, medence sekély vége  Partfürdő, medence sekély vége 
17:00   Partfürdő, medence sekély vége  Tornaterem  Partfürdő, medence sekély vége  Partfürdő, medence sekély vége 
17:15     Tornaterem     
18:00          
Felzárkóztató

Felzárkóztató (Tóth Dániel)

Szerda: 16.00 - 17.00 Partfürdő, medence sekély vége
Csütörtök: 17.30-18.30 Partfürdő medence sekély vége
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
8:00          
9:00          
10:00          
10:30          
11:00          
16:00     Partfürdő, medence sekély vége     
17:00          
17:30       Partfürdő medence sekély vége   
18:00       Partfürdő medence sekély vége   
18:30          
Előkészítő

Előkészítő (Kanalas Dávid)

Hétfőtől-Péntekig : Dávid által megadottak szerint Partfürdő!
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
15:00          
16:00 Dávid által megadottak szerint Partfürdő!  Dávid által megadottak szerint Partfürdő!  Dávid által megadottak szerint Partfürdő!  Dávid által megadottak szerint Partfürdő!  Dávid által megadottak szerint Partfürdő! 
17:00          
NANO 2009

NANO 2009 (Kanalas Dávid)

Hétfőtől-Péntekig : Dávid által megadottak szerint Partfürdő!
  Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
16:00          
17:00 Dávid által megadottak szerint Partfürdő!  Dávid által megadottak szerint Partfürdő!  Dávid által megadottak szerint Partfürdő!  Dávid által megadottak szerint Partfürdő!  Dávid által megadottak szerint Partfürdő! 
18:00          
19:00          

FONTOS!!!

Utolsó hetünket kezdjük a Partfürdőn. Jövő héten még ott edzünk.
Szeptember 25-től a Sportuszoda megnyitásáig Hódmezővásárhelyen folynak majd az edzések a bajnokságkban részt vevő csapatoknak.
Kanalas Dávid előkészítő csoportjai Mórahalmon folytatják majd.
A csapatokat buszokkal visszük-hozzzuk az edzésekre és haza.
Ez a megoldás kissé megváltozott edzésrendet és időbeosztást fog magával hozni, de a legfontosabb, hogy kultúrált körülményeket és megfelelő szakmai munkát lehetővé tevő edzéseket tudunk így biztosítani a gyerekeknek.
Részleteket jövő hét folyamán írunk, illetve kérjük mindenki legyen figyelemmel az edzők információira!
TAGDÍJ INFORMÁCIÓ:

Köszönjük az augusztusi befizetéseket, egyben kérjük, hogy a szeptemberi befizetéseket 10.-ig tegyétek meg, illetve akinek tartozása van legyenszíves rendezze.

SZJA 1% felajánlásokat köszönjük mindazoknak akik megtisztelték Egyesületünket támogatásukkal!!!